gametrade oraz sklep gametrade.pl – Twoje zródło gier

Gametrade.pl został stowrzony przez Graczy z myślą o graczach

GameTrade.pl został stworzony przez Graczy z myślą o Graczach. Przejrzystość strony oraz jej intuicyjna obsługa pozwalają na szybkie dotarcie do szukanej informacji. Dzięki serwisowi wszyscy miłośnicy gier mogą w prosty sposób uzupełnić swoją kolekcję gier o upragnione, często trudno dostępne tytuły.

Wraz z rozwojem firmy i poznaniem oczekiwań graczy. Postanowiliśmy otworzyć Sklep dający im możliwość płacenia mniej i grania więcej. Wiemy, że dla wielu osób ceny gier są bardzo wysokie. Specjalnie dla nich rozwijamy skup gier pozwalający dzięki sprzedaży starych tytułów zakupić nowe za kwotę jaką by oczekiwali.

 

Gametrade podwoił zasoby

Platforma legalnej darmowej wymiany gier Gametrade.pl od grudnia 2009 podwoiła swoje rozmiary. Dotychczas dokonano tam aż 2630 wymian gier o łącznej wartości 700.000 zł. W styczniu statystyki strony plasowały się na poziomie ponad 1,3 miliona odsłon miesięcznie.

artykuł

Gametrade – wymieniaj się grami w cenie przesyłki

Nowe gry, szczególnie na konsole, nie należą do tanich produktów. Uruchomiony właśnie serwis Gametrade ma pomóc polskim graczom w poznawaniu nowych tytułów bez wydawania grubej kasy na zakupy. Jak chce tego dokonać? Umożliwiając graczom wymianę gier za cenę przesyłki.

artykuł

Najlepsze Startupy w 2009 – Mamy czym się chwalić

Poniższe serwisy charakteryzują się pasją autorów do tego co robią, dobrą jakością wykonania, odwaga w atakowaniu kategorii pełnych konkurencji, chęć zrobienia czegoś lepiej, popularnością w Polsce i na świecie czy też po prostu dobrze zrealizowanym pomysłem.

artykuł

GAMETRADE.PL – Dobrze rokujący SERWIS

Przyjrzałem się od wewnątrz temu serwisowi i muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem tego co zobaczyłem. To co miałem okazje testować jest już w pełni funkcjonalnym serwisem do wymian gier. Dlaczego warto wymieniać gry (szczególnie te konsolowe) wiadomo – cena nowej gry na xbox360 czy PS2-3 jest w naszym kraju kosmiczna.

artykuł

GAMETRADE.PL – TO NIE TYLKO WYMIANA GIER

Gametrade startował jako platforma wymiany gier pomiędzy graczami. Po pięciu latach działalności, serwis został rozbudowany m.in o sklep, który oferuje ciekawy sposób na zakup najnowszych tytułów w bardzo atrakcyjnej cenie.

artykuł