dodaj ogłoszenie

GameTrade.pl My w mediach

Di
Gametrade podwoił zasoby
Platforma legalnej darmowej wymiany gier Gametrade.pl od grudnia 2009 podwoiła swoje rozmiary. Dotychczas dokonano tam aż 2630 wymian gier o łącznej wartości 700.000 zł. W styczniu statystyki strony plasowały się na poziomie ponad 1,3 miliona odsłon miesięcznie.
Gametrade - wymieniaj się grami w cenie przesyłki
Nowe gry, szczególnie na konsole, nie należą do tanich produktów. Uruchomiony właśnie serwis Gametrade ma pomóc polskim graczom w poznawaniu nowych tytułów bez wydawania grubej kasy na zakupy. Jak chce tego dokonać? Umożliwiając graczom wymianę gier za cenę przesyłki.

Antyweb
Najlepsze startupy 2009 w Polsce – mamy się czym chwalić!
Poniższe serwisy charakteryzują się pasją autorów do tego co robią, dobrą jakością wykonania, odwaga w atakowaniu kategorii pełnych konkurencji, chęć zrobienia czegoś lepiej, popularnością w Polsce i na świecie czy też po prostu dobrze zrealizowanym pomysłem.
Gametrade.pl - dobrze rokujący serwis
Przyjrzałem się od wewnątrz temu serwisowi i muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem tego co zobaczyłem. To co miałem okazje testować jest już w pełni funkcjonalnym serwisem do wymian gier. Dlaczego warto wymieniać gry (szczególnie te konsolowe) wiadomo – cena nowej gry na xbox360 czy PS2-3 jest w naszym kraju kosmiczna.

Gamezilla
Aaaaaby wymienić grę
Jeżeli macie na półkach zalegające gry, o które wiecie, że już nigdy do nich nie zajrzycie, to może czas skorzystać z polskiego serwisu Gametrade. Serwis wygląda ładnie, działa szybko, potrzeba mu ludzi do rozruszania.

Inne publikacje

Gazeta Wm Mediarun Media2 Interaktywnie Money Inwestycje Chip Pcworld Pcformat Next Eska Gamecorner O2 Grrr Vbeta Webpuls Mediamikser

Dla mediów

Gametrade-logo
logo (1720x60px)

Gametrade-logo-kwadratowe
logo kwadratowe (380x380px)

pobierz pełny press kit

Gametrade.pl zdobywcą Aulera 2010 12 maja 2010
2 x Większy Gametrade.pl w Ad.Net 3 lutego 2010
Wygraj bilety na koncerty Video Games Live! 26 października 2009
Gametrade.pl liderem wymiany gier 31 sierpnia 2009
Start Gametrade.pl 5 sierpnia 2009

Ta strona korzysta z plików Cookies - dowiedz się więcej.   rozumiem ×

Załóż konto za darmo

lub

akceptuję regulamin serwisu GameTrade.pl

796 tys. graczy sprzedało i wymieniło już ponad 605 tys. gier przez GameTrade.pl!

Ładowanie...