dodaj ogłoszenie

Jak bezpiecznie wymieniać się i kupować?

  1. Nie wymieniaj się i nie kupuj poza GameTrade.pl - jeśli ktoś proponuję Ci wymianę lub zakup pomijając system transakcyjny (tłumacząc się np. tym że nie chce zweryfikować swojej tożsamości) prawdopodobnie ma coś do ukrycia, albo nieczyste zamiary. System transakcyjny GameTrade.pl ma na celu ochronę Twoich interesów. Nie pomagamy w sprawach oszustw poza GameTrade.pl

  2. Sprawdź komentarze kontrahenta - szukaj pozytywnych. Jeśli w historii komentarzy zauważysz coś niepokojącego nie ryzykuj niepotrzebnie, tylko wybierz innego kontrahenta.

  3. Sprawdź dokładnie dane kontaktowe kontrahenta - Jeśli zauważysz że dane są nieprawidłowe lub niekompletne - zrezygnuj z transakcji i zawiadom nas.

  4. Nie wysyłaj kilku gier jednocześnie osobom bez pozytywnych komentarzy. Nie wkładaj wszystkich jajek do jednego koszyka, bo możesz stracić wszystkie na raz.

  5. Nie ustalaj z kontrahentem ważnych spraw związanych z transakcją poza GameTrade.pl (wiadomości prywatne). W ten sposób historia korespondencji jest bezpieczna na serwerach GameTrade.pl i dostępna w każdej chwili dla Ciebie.

  6. Nie wysyłaj paczki na adres inny niż podany w profilu! Dane kontrahenta są widoczne tylko na stronie transakcji. Jeśli kontrahent prosi Cię o wysłanie paczki na inny adres zrezygnuj z transakcji i zawiadom nas.

  7. W razie wątpliwości napisz do nas.


Nie stosując się do tych zaleceń ryzykujesz swoimi grami!

Ta strona korzysta z plików Cookies - dowiedz się więcej.   rozumiem ×

Załóż konto za darmo

lub

akceptuję regulamin serwisu GameTrade.pl

790 tys. graczy sprzedało i wymieniło już ponad 604 tys. gier przez GameTrade.pl!

Ładowanie...