dodaj ogłoszenie

Jak ustawić aby, aplikacje i gry zapisywały się na kartę pamięci?

Witam mam pytanie jak ustawić, aby aplikacje i gry zapisywały się na karcie pamięci? Obecnie aplikacje i gry zapisuje się tylko na w pamięci telefonu.Samsung Galaxy SIII JB 4.1.2
Z góry dziękuje za pomoc.

2013/02/25 08:09

z tego co mi się wydaje nie ma możliwości wyboru gdzie chcemy zapisac aplikację, zawsze zapisuje na telefonie, niektóre z aplikacji można potem przenieśc na karte.
telefony z androidem tak niestety mają :/

2013/02/25 08:53

Zależy co dokładnie chcesz przenieść:P Twój telefon powinien przenosić aplikacje i niektóre gry do pamięci karty (jeżeli apka to wspiera), wystarczy wejść w zarządzanie aplikacjami i po kliknięciu w jakąś apkę, będziesz miał w jej opcjach "przenieś na SD" czy jakoś tak. Możesz też na zrotowanym telefonie zastosować aplikację w stylu app2sd, która automatycznie przenosi apki na kartę. Zaznaczam, że chodzi o aplikacje i gry, a nie ich dane!:)

Jeżeli chcesz zapisywać dane gier (np gier gameloftu lub innych co zajmują sporo pamięci) to na zrootowanym telefonie można uruchomić taki dynks co zamienia pamięć telefonu z kartą. Wtedy karta jest wykrywana jako pamięć telefonu i odwrotnie. Potrzebujesz do tego karty klasy 10, bo inaczej będą Ci lagowały gry podczas wczytywania danych z karty.

Tylko czy aby napewno jest Ci to w ogóle potrzebne?:)

2013/02/25 10:34

Masz już konto? zaloguj się

Zobacz więcej dyskusji na temat aplikacje aby kartę ustawić pamięci gry jak zapisywały

Ta strona korzysta z plików Cookies - dowiedz się więcej.   rozumiem ×

Załóż konto za darmo

lub

akceptuję regulamin serwisu GameTrade.pl

754 tys. graczy sprzedało i wymieniło już ponad 596 tys. gier przez GameTrade.pl!

Ładowanie...