dodaj ogłoszenie

The Guild 2: Piraci Starego Świata (PC)

  dodaj do poszukiwanych

3.8
wg 5 graczy

THE GUILD 2 Piraci Starego Świata W roku pańskim 1400 świat się zmienił. Wielki boom handlowy i szybki rozwój rzemiosła doprowadziły do z... więcej...

recenzje 0

Masz już konto? zaloguj się

posiadacze 22

manolito arthas97 jowifi daeronnenmacil mikkrish indiana161 pyrka95 krystian-ben wojtro94 czarek-durkalec adrian-gustaw-pietura masernataf desant oromix42 x19arielo64x themelon oskice vacool1 kris2004 taichi daniel-onichiowski
zobacz wszystkich →

więcej informacji

THE GUILD 2
Piraci Starego Świata

W roku pańskim 1400 świat się zmienił. Wielki boom handlowy i szybki rozwój rzemiosła doprowadziły do zaniku granic dotychczas dzielących społeczeństwo. Zdolni mieszczanie mogli wreszcie sięgnąć po najwyższe tytuły szlacheckie, stając się częstokroć bogatszymi od wiekowych, książęcych rodów. W tym wspaniałym okresie rozpoczyna się Twoja wielka droga ku sławie i bogactwu.

Ostatecznie sam zdecydujesz czy zostaniesz magnatem, rzezimieszkiem lub biedakiem. Żegluj po europejskich morzach, buduj największe kupieckie miasta, decyduj o swoim losie, sławie, władzy i bogactwie! Dzięki pakietowi z dodatkiem będziesz miał szansę odkrywać nowe terytoria, pełne nowych budynków, towarów i artefaktów. Wprowadzenie swojej rodziny do kupieckiej elity jest nie lada wyzwaniem nawet dla najzręczniejszych intrygantów.

Pakiet Złotej Edycji zawiera podstawę oraz 1 pierwszy dodatek.

DODATEK - "Piraci Starego Świata"

The Guild 2: Piraci Starego Świata to pierwszy dodatek do The Guild 2. Rozszerzenie to utrzymane w klimacie gry wprowadza wiele nowości począwszy od nowych budynków, przez profesje jak choćby medyk, czy pirat. Nowe terytoria i poszerzenie umiejętności handlowych obok dodatkowych 10 godzin rozrywki pozwoli jeszcze bardziej zagłębić się w średniowieczny klimat gry, oraz umożliwi w całkiem nowy sposób sięgnięcie po sławę, władzę i bogactwo.

Cechy produktu:

- Poznaj fascynujące, pełne przygód średniowiecze i napisz od nowa jego historię!
- Opanuj szybko zasady gry dzięki wyczerpującemu samouczkowi i intuicyjnemu sterowaniu
- Wybierz jedną z czterech klas postaci oraz dowolną z kilkunastu profesji, włączając alchemika, złodzieja, kowala czy pirata.
- Rozkoszuj się symulacją średniowiecznego życia oddaną we wspaniałej grafice 3D.
- Zdobądź niezliczone tytuły, urzędy i godności.
- Zaawansowany tryb wieloosobowy pozwoli ci na rozgrywkę nawet do 16 graczy.

VIDEO-RECENZJA:

http://www.youtube.com/watch?v=2j-AagUlUWo

Ta strona korzysta z plików Cookies - dowiedz się więcej.   rozumiem ×

Załóż konto za darmo

lub

akceptuję regulamin serwisu GameTrade.pl

790 tys. graczy sprzedało i wymieniło już ponad 604 tys. gier przez GameTrade.pl!

Ładowanie...