dodaj ogłoszenie

skoki narciarskie 2002 (PS4)

  dodaj do poszukiwanych


Nowa edycja Skoków Narciarskich z udziałem Adama Małysza jako głównego bohatera i patrona gry, a zarazem najlepszego komputerowego skoczka w grze. ... więcej...

recenzje 0

Masz już konto? zaloguj się

dyskusje o skoki narciarskie

temat odpowiedzi ostatni post

Skoki Narciarskie 2004 - Hamachi

0 velon velon 2011/10/13 15:15


więcej informacji

Nowa edycja Skoków Narciarskich z udziałem Adama Małysza jako głównego bohatera i patrona gry, a zarazem najlepszego komputerowego skoczka w grze.

Na fali niesamowitego wzrostu popularności skoków narciarskich w Polsce, spowodowanych doskonałymi występami Adama Małysza w zeszłorocznym Pucharze Świata, natychmiast pojawiła się nowa wersja gry Skoki Narciarskie 2002 z podtytułem Polskie Złoto. W nowej wersji znacznie zwiększono realizm rozgrywania zawodów w skokach narciarskich, gdzie każdy zawodnik charakteryzowany jest przez statystyki otrzymane z Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS).

System punktowania uwzględnia teraz ustawienie ciała podczas lotu i lądowania. Wprowadzono realistyczny model woskowania nart, gdzie w zależności od warunków atmosferycznych dobieramy odpowiedni wosk, co ma wpływ na długość oddawanych skoków. Oprócz tego zwiększono ilość opcji treningowych oraz możliwości zarządzania zespołem. Możemy wynajmować trenerów oraz dobierać właściwy sprzęt narciarski z szerokiej gamy udostępnionej przez znanych producentów. Doszły nowe konkurencje: zawody drużynowe i – na specjalne życzenie graczy – zapierające dech w piersiach loty narciarskie na skoczniach mamucich. Po sprawdzeniu swoich umiejętności podczas treningu oraz zawodów można zapisać swojego skoczka na dyskietce i wystawić przeciwko znajomym.

W grze dostępna jest obszerna encyklopedia skoków narciarskich zawierająca informacje o historii tego sportu, najlepszych zawodnikach i obowiązujących przepisach. Całość opatrzona została liczącym ponad 500 kwestii, profesjonalnym komentarzem w wykonaniu znanych sprawozdawców sportowych: Włodzimierza Szaranowicza i Dariusza Szpakowskiego.

* Udział Adama Małysza jako głównego bohatera i patrona gry, a zarazem najlepszego komputerowego skoczka w grze.
* Cztery typy zawodów - skoki drużynowe, loty narciarskie, Puchar Świata i Turniej 4 skoczni.
* Rozgrywkę urozmaicają zmienne warunki pogodowe - deszcz, śnieg i mgła utrudniają oddanie długiego skoku.
* Tryb wirtualny, w którym wybieramy skocznie, na których odbywają się zawody.
* Ulepszona, bardziej szczegółowa grafika i animacje.
* 72 skoczków i aż 20 obiektów, na których rozgrywane są zawody.
* Możliwość wyboru poziomu trudności.
* Każdy egzemplarz opatrzony jest hologramem Autentycznego produktu Adama Małysza.

na podstawie http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1482

Ta strona korzysta z plików Cookies - dowiedz się więcej.   rozumiem ×

Załóż konto za darmo

lub

akceptuję regulamin serwisu GameTrade.pl

756 tys. graczy sprzedało i wymieniło już ponad 597 tys. gier przez GameTrade.pl!

Ładowanie...