dodaj ogłoszenie

Noby Noby Boy (PS3)

  dodaj do poszukiwanych

1.4
wg 5 graczy

Noby Noby Boy to niezwykła gra zręcznościowo-logiczna stworzona przez Keita Takahashi z firmy Namco Bandai. Ten wybitny autor jest odpowiedzialny c... więcej...

recenzje 2

Masz już konto? zaloguj się

1
2
3
4
5
Kiepska

Gra jest tragiczna, praca kamery jest tragiczna, wszystko jest tragiczne.
Chodzisz jakim robalem zjadasz piłki.
Nie wiem po ilu trzeba być żeby to zrobić.

2010/11/11 01:22

Cwaniackie

2012/12/05 14:38


dyskusje o Noby Noby Boy

temat odpowiedzi ostatni post

NOBY NOBY BOY

3 masorzpl masorzpl 2012/12/05 15:22


poszukujący 1

bartek1992
zobacz wszystkich →

posiadacze 12

youleck variox lukasz-klekocki karaamba tag41989 wredna eenet bambolo82 unholy jashiu jackblack_pl marcindoombek
zobacz wszystkich →

więcej informacji

data premiery: 18 Luty 2010

Noby Noby Boy to niezwykła gra zręcznościowo-logiczna stworzona przez Keita Takahashi z firmy Namco Bandai. Ten wybitny autor jest odpowiedzialny chociażby za Katamari Damacy.

Słowo „Nobi” w języku japońskim znaczy między innymi „rozciągać”. To właśnie jest sednem tej oryginalnej produkcji – wcielamy się bowiem w bohatera, przypominającego właściwie robaka, który posiadł zdolność niesamowitego rozciągania własnego ciała. Podwładnym kierujemy wykorzystując sprytne rozwiązanie w kwestii sterowania – lewym drążkiem analogowym sterujemy przodem robaka a prawym – jego końcem. W ten oto sposób możemy rozciągnąć naszego podopiecznego do niebywałych rozmiarów.

Celem gry jest więc wydłużenie tytułowego chłopca (Boy) do jak największych długości. Nie jest to łatwe i wymaga sprytu – na każdej z map możemy bowiem wchodzić w interakcje zarówno z budynkami oraz sterowanymi przez sztuczną inteligencję postaciami (np. zwierzętami). Co ciekawe, aby uzyskać większą długość musimy również połykać i wypluwać napotykane na drodze obiekty. Wspomniane wyżej sterowanie umożliwia też stosowanie wielu skomplikowanych technik, jak np. zawiązania supła.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest również powiązanie naszych własnych wyników w grze z sytuacją innych graczy. Okazuje się bowiem, że wszyscy użytkownicy bawiący się w rozciąganie, wpływają na sieciową postać Girl (dziewczynki), która wydłuża się wraz z nimi. W ten sposób, kolektywne wyniki wszystkich miłośników Noby Noby Boy mogą doprowadzić do odblokowania nowych poziomów dla całej społeczności. Podróż zaczynamy na ziemi, ale gdy tylko Girl rozciągnie się wystarczająco, można odwiedzić też księżyc i inne planety.

Tytuł został wykonany w bardzo kolorowej oprawie wizualnej. W grze zaimplementowano także pomniejsze mini-gierki. Autorzy przygotowali również możliwość nagrywania filmów i udostępniania ich bezpośrednio na portalu YouTube.

na podstawie http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=12697

Ta strona korzysta z plików Cookies - dowiedz się więcej.   rozumiem ×

Załóż konto za darmo

lub

akceptuję regulamin serwisu GameTrade.pl

788 tys. graczy sprzedało i wymieniło już ponad 603 tys. gier przez GameTrade.pl!

Ładowanie...