1
2
3
4
5
Rewelacyjna!

Początek nie nastraja optymistycznie, w miarę jednak jak Talion (nasz protagonista) staje się silniejszy, a my brniemy w fabułę to jest i ciekawiej i lepiej. Gra jest trudniejsza i znacznie lepsza od fantastycznego Cienia Mordoru! Tam bawiłem się świetnie po ok 30h platyna jednak siadla, a ja sam pogralem jeszcze tylko chwile dla przyjemności i skończyłem. W Cieniu Wojny mam już co najmniej 100h walki są epicka, orki groźne jak nigdy, świat klimatyczny, czuć tu epicki klimat Władcy Pierścieni i to jak nigdy. Platyna siadla a ja gram dalej, bo cholernie wciąga! Jednak są w tej grze wady. Nieraz trafienie na paskudne tekstury muru, albo podłoża. Dialogi orków czasem są za długie co irytuje, fabuła z początku nudzi i rozczarowuje, osoby grające wcześniej w Cień Mordoru mogą trochę się zdziwić poziomem walk, znacznie trudniejszych niż wcześniej plus więcej typów przeciwników. Ale do tego szybko można się przyzwyczaić a walka daje jeszcze większą satysfakcję niż.wczesniej.
Ogółem? Gra epicka, polecam każdemu. Długo się zbieralem do grania w ten tytuł ale.jako fan jedynki, tej gry przegapić ostatecznie nie mogłem i się nie rozczarowaniem.
9/10 do ideału brakuje, wkurza trochę powtarzalność, ale zdecydowanie warto dać szansę tej grze. Czekam na nowy projekt Monolith z zapartym tchem.