dodaj ogłoszenie

Wrota Baldura II: Tron Bhaala (PC)

  dodaj do poszukiwanych

4.8
wg 17 graczy

Wojna wybuchnie w całym Tethyr Między miesza Bhaalspawn, którzy okazują SIĘ byc liczne i Wałcza ZE soba o władzę. Gracz musi wkroczyć na zdradliwy ... więcej...

recenzje 4

Masz już konto? zaloguj się

Doskonaly dodatek, co za postaci (walki!!!), co za muzyka jednak…no wlasnie, jest ale. Za duzo młócki, gdzies ten klimat Cieni Amn wsiądł pomiędzy ciaglą nawalanką…ale i tak klasyk jakich malo, az sie lezka w oku kręci.

2012/05/01 18:10
1
2
3
4
5
Rewelacyjna!

Jest dobrą grą rpg jeżeli ktoś szuka icewind za praszam do mnie :) to jest coś podobnego

2011/03/10 10:49
1
2
3
4
5
Rewelacyjna!

BioWare wie co tygrysy lubią najbardziej :)

2011/12/27 10:59
1
2
3
4
5
Rewelacyjna!

Super giera .

2010/11/11 01:22


poszukujący 6

eryk-mysona maciej-grochowalski krzysztof-rastareggaeroots adi44441 witax xnadu315
zobacz wszystkich →

posiadacze 72

wisnia87 dzwienkoswit pero_85 edwin07 wilqu83 jedrzej uzbrojonystefan xsasis vision underwaterpl finger20 amack marcin42 nordbard stuff1000 eroneo nwiktor gwai maksfred patryk-przygodzki songohan37 czerech
zobacz wszystkich →

więcej informacji

data premiery: 19 Czerwiec 2001

Wojna wybuchnie w całym Tethyr Między miesza Bhaalspawn, którzy okazują SIĘ byc liczne i Wałcza ZE soba o władzę. Gracz musi wkroczyć na zdradliwy regionów, w tym oblegał miasto Saradush, Fire Giant kontrolowanych Marching Góry, a wieś pustyni Amkethran. Gracz Musi wkroczyć regionów zdradliwy na, w Tym oblegał miasto Saradush, Fire Giant kontrolowanych Marching Góry, Wieś pustyni Amkethran. Pięć legendarny Bhaalspawn, każdy tak potężne, że są odporne na normalne bronie, dojścia do władzy i sławy, zmuszając bohatera do ich pokonać albo osobistej chwały, lub za losy Tethyru. Piec legendarny Bhaalspawn, kazdy potężne Tak, Ze sa odporne bronie normalne na, dojścia do władzy i sławy, zmuszając bohatera do Ich pokonać Albo osobistej Chwaly, pl Lub losy Tethyru.

Jak z rozwojem fabuły, pięć zabić wszystkich swoich braci, mimo starań Mellisan, kobieta, która chciała, aby zapisać wszystkie niewinne Bhaalspawn i starał się zapewnić im bezpieczeństwo w Saradush. Jak rozwojem fabuły z, piec braci zabić swoich wszystkich, MIMO starań Mellisan, Kobieta, która chciała, ABY zapisać parcianePaski niewinne Bhaalspawn i starał zapewnić im w SIĘ bezpieczeństwo Saradush. Tylko wtedy, gdy gracz zabija Pięć i odkrywa własną moc w płaszczyźnie kieszeni pod przypomnienie Solar jest prawdy objawionej: Mellisan jest w rzeczywistości Amelyssan Blackhearted, mózgiem Pięć i uboju wszystkich Bhaalspawn. "Tylko wwtedy, gdy Gracz zabija Piec i odkrywa własną moc płaszczyźnie w kieszeni pod przypomnienie żart Prawdy objawionej Solar: Mellisan żart w rzeczywistości Amelyssan Blackhearted, mózgiem Piec i uboju wszystkich Bhaalspawn. Kiedyś była najwyższą kapłankę Bhaala's, któremu powierzono zadanie Jego zmartwychwstania. Kiedys byla to Najwyższą kapłankę Bhaala, któremu powierzono Zadanie zmartwychwstania Jégo. Ona nie zamierza wskrzesić Bóg jednak, zamiast tego, że przygotowuje się bogini Murder siebie. Nie zamierza wskrzesić Ona jednak Bóg, specyfikację i koszty Tego, Ze przygotowuje Bogini SIĘ siebie Murder.

Z wszystkich zadań gotowych i wszystkie Bhaalspawn zabity, gracz musi podróż do płaskiej Tron Bhaala do wielkiej bitwy finale Amellysan. wszystkich Z Zadan gotowych i parcianePaski zabity Bhaalspawn Gracza, muzykanci PODRÓŻ Tron Bhaala do płaskiej do wielkiej Bitwy finale Amellysan. Ostatecznie zawodnik jest przedstawiona z wyborem wstępując na tron Bhaala i staje się nowym Bogiem Murder, lub niszcząc go i powrót do spokojnego życia jako śmiertelnika. Ostatecznie zawodnik z wyborem żart przedstawiona Na tron Bhaala wstępując i staje Nowym SIĘ Bogiem Murder, Lub niszcząc go i powrót do spokojnego Życia JAKO śmiertelnika. Główny bohater może również wstąpić na tron Bhaala i wygnać złe istoty Bhaala, stając się bóstwem poświęcony dobra i sprawiedliwości. Główny Bohater moze również wstąpić Na tron Bhaala i wygnać Złe istoty Bhaala, stając SIĘ bóstwem poświęcony Dobra i sprawiedliwości.

Ta strona korzysta z plików Cookies - dowiedz się więcej.   rozumiem ×

Załóż konto za darmo

lub

akceptuję regulamin serwisu GameTrade.pl

756 tys. graczy sprzedało i wymieniło już ponad 597 tys. gier przez GameTrade.pl!

Ładowanie...